Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Gra na instrumentach

GRA NA INSTRUMENTACH

 

Chcesz, aby Twoje dziecko grało na instrumencie, ale nie chcesz go obciążać nadmierną ilością godzin zajęć dodatkowych ? Troszczysz się o to, aby dziecko trafiło do pedagoga –instrumentalisty z prawdziwego zdarzenia? Taką formę kształcenia artystycznego znajdziesz dla swojego dziecka w naszym ośrodku. Dbamy o jakość.

Wybierz taki instrument na którym dziecko chce uczyć się grać, nie ten, który jest Twoim marzeniem. Ważne , aby dziecko było naprawdę zdecydowane ,co do pragnienia uczenia się i wykazywało żywe zainteresowanie tematem.

Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się 4 razy w miesiącu , koszt lekcji to 60 zł

+Traktujemy dziecko Indywidualne .

Warunki przyjęcia:

7 lat, pozytywna prezentacja podczas spotkania.

Czego oczekujemy?

Dobrego słuchu muzycznego i zamiłowania do muzyki, predyspozycji do uczenia się na danym instrumencie , cierpliwości i konsekwencji w dążeniu do celu a od Rodzica współpracy w kształtowaniu właściwych postaw w procesie uczenia się , w niedługim czasie zakupu własnego instrumentu do ćwiczenia w domu.

Co zyskujesz?

Fachowe podejście do ucznia bez dodatkowych obciążeń jego czasu , dobre podstawy do dalszego kształcenia dziecka w zakresie muzyki – na lekcji przekazywane będą także podstawy ogólnej wiedzy muzycznej.